Chceš spřátelit blogy?! více ->Tady
Reklamy SEM

1..Z temného skladiště do světa hvězd

20. listopadu 2008 v 17:10 | Adél |  Tokio Hotel
Mezi starými krabicemi od pizzy a prázdnými plechovkami od koly stál jednoduchý mikrofon, páchlo to tam plísní. Ještě před třemi lety zkoušeli Bill(18), Tom(18), Gustav(19) a Georg(21) v temném skladišti v Megdenburku. V současnosti dobývají Ameriku. Teď jsou na střeše noblesníhop hotelu v San Francisku, kde ve svých XXL slunečních brýlích pózují pro bravo, pak je čeká koncert ve vyprodaném Fillmore Theatre před 1200 fanoušky. Vrcholem jejich americé mise ale byla nejžhavější pop párty světa: první zářijový víkend při MTV Video Music Awards v Los Angeles seděli vedle Jonas Brothers, Miley Cyrus, Britney Spears, Rihanny a Madonny.

zdroj Bravo

Super hvězdy z Německa tomu pořád nemohou uvěřit. ,,Byla to pro nás obrovská pocta. Šíleně jsme si to užili! "říká Tom. A vrcholem pak byla cena pro nejlepší nováčky kterou TH udělili samotní fanoušci svým hlasováním! Skutečně neuvěřitelný sen, který začal pro Toma a Billa ve vesnici Loitsche se 655 obyvateli. Na první fotoshooting v Mageburku přijel Gstav ještě na kole. Dvojčata přicestovala tramvají. Za Georgem se na ulici nikdo netočil. A teď tohle: Při MTV Show ,,TRL" na newyorsém Times Square fanoušci doslova šíleli nadšením.

Čveřice rockerů skoro ani nemohla otevřít dveře svého luxusního auta se zatemnělými skly. ,,Když jsme v roce 2005 začínali, nikdo z nás nepočítal s tím, že bychom mohli jednou vystupovat v USA," říká Bill. Doufali jsme v úspěch a mysleli, že by bylo super, kdybychom mohli vystupit v největším magdeburském klubu Factory. Dnes vyprodávají daleko větší sály po celém světě. I když se jejich život změnil, kluci zůstali stát nohama na pevné zemi. Jsou otevření a dobře vědí, co chtějí - a co ne! Tři roky po superhitu ,,Durch den Monsun" jsou na vrcholu. Bill říká: ,, Spousta profíků si myslelo, že se staneme jen kapelou jednoho hitu. Ale my jsme tu pořád a jsme na to šíleně pyšní."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama