Chceš spřátelit blogy?! více ->Tady
Reklamy SEM

2...Zhroutil se nám svět

20. listopadu 2008 v 17:49 | Adél |  Tokio Hotel
Pobláznili celý svět. Dokonce i v USA tisíce fanoušků vykřikují jména Bill, Tom, Gustav a Georg a znají nazpaměť všechny songy těchhle čtyř kluků z Magdeburku. Tokio Hotel jsou v současnosti nejúspěšnější německou kapelou a skvěle vydělávající značkou! Všechno začalo před třmi roky. Jejich start byl ale docela drsný. Stačilo málo a skupina by vůbec neexistovala - tedy aspoň žádná Cd, žádné klipy a žádné koncerty. A to jenom proto, že se s nimi jejich první vydavatelská firma rozešla ještě dřív, než vydali nějaký singl. ,,Hrozně moc jsme se těšili na náš první sing a na náš nový život na koncertech před fanoušky," vypráví Tom. ,,Pamatuju se ještě na to, když jsme podepsali první nahrávací smlouvu, "říká Bill. ,,Právě jsme grilovali, když za nái přišli producenti s přikrytým stříbrným podnosem. Když sundali poklop, málem jsme se zbláznli radostí.

zdroj Bravo


Všchno vypadalo skvěle a bylo to tak vzrušující. Říkali jsme si, jak bude cool, až se naše cédéčka objeví v obchodech. "Přesto to napoprvé nevyšlo. Gramofirma. si to rozmyslela. Najednou ti samí lidé přestali věřit obrovskému talentu a výjimečnému stylu skupiny Tokio Hotel - a vyhodili kluky na ulici. ,,Byla to rána pod pás," přiznává basista Georg. ,,Byli jsme mladí kluci z Magdeburku, kteří mysleli, že jim svět leží u nohou. A potom se stalo tohle. " A kytarista Tom doplňuje:

,,Nemohli jsme prostě pochopit, proč nám ti lidé najednou přestali věřit - když byli předtím tak nadšení z toho, co jsme nazpívali. Náš první sen se prostě rozplynul. Bylo nám to moc líto. ,,Kluci začali hledat příčinu, proč k tomu došlo: ,,Ptali jsme se sami sebe, co se stalo, jestli jsme udělali něco špatně," vypráví Bill. Dodávali si navzájemodvahu, aby se nepropadli na dno.

,,Naše parta - to bylot ot, co nás dalo znova dohromady, protože se nám zbořil svět. Seděli jsme dva a půl roku ve zkušebně, skládali sme songy a nahrávali. Chtěli jsme ven - ven na jeviště., "prozrazuje Tom ,,Byli jsme hrozně netrpěliví." To je pochopitelný, jejich album ,,Schrei" bylo kompletně nahrané, a dokonce byl hotový i jeho obal. ,,Taky nám žádný hudební expert nemusel vymýšlet image. Vypadali jsme vždycky takhle, měli jsme vlastní look. Lidi museli jen říct Ano, nebo Ne." A to se taky stalo. Po krátkém čase po nich chňapla jejich současná vydavatelská firma. Okamžitě věřili, že kapela bude mít úspěch, Bill, Tom, Georg a Gustav je přesvědčili. ,,Byli jsme totálně šťastní." Bývalému vydavateli se dneska kluci můžou jen s klidem smát: ,,Když se podívám na zpátek, zdá se mi to směšný, protože se chytili do vlastní sítě," směje se Bill. ,,Na každý párty si z nich ostatní dělají srandu, protože tenkrát stáli proti nám.

"Od té doby uplynuly tři roky. ,,Sice to není tak dlouho - ale mě to připadá jako celý můj život, "říká Bill. ,,Připadá mi to, jako kdyby neexistovalo nikdy nic jinýho." Je to také tím, že jeskupina pořád na cestách. Každý den v iném městě, každý den noví lidé,, pořád nové zážitky: Neměli jsme zatím nikdy na pár měsíců klid. Jsme pořád na cestách. Nemáme čas na přemýšlení," směje se Tom. ,,Přesto jsou momenty, kdy se díváme zpátky a říkáme si: Šílený, to se všechno stalo během tří let!" omu, že budou dneska Tokio Hotel dobývat svět, sami nevěřili: ,,Kdyby nám tenkrát někdo řekl, že budeme koncertovat v Americe, ukázali bychom si na halvu," směje se Bill.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama