Chceš spřátelit blogy?! více ->Tady
Reklamy SEM

Camp rock

29. listopadu 2008 v 14:36 | Adél |  Různé
Nový hollywoodský hit!.....láska, léto a hudba: TV Jetix exkluzivně uvádí Jonas Brothers ve filmu ,,Rocktábor"!

Tenhle film trhá všechny rekorrdy: ,,Rocktábor" počtem diváků už překonal i TV premiéru ,,High School Musical"! Romantický příběh nabitý cool songy s Jonas Brothers a Demi Lovato teď můžeme sledovat i my: v rámci Disney bloku ho vysílá TV Jetix! Jde o hledání velké lásky, ale také sebe sama. Jestlipak ji Joe Jonas a Demi Lovato alias Shane a Mitchie nakonec najdou?...Více na jetix.cz. A pozor: uže se točí ,,dvojka"!

Mitchie(Demi Lovato) sní o tom, že o prázdninách pojede na legendární rockový tábor. Jenomže rodče nemají peníze!
Máma Mitchie je vyhlášená kuchařka - a v hudebním táboře dostane na starost stravování. A Mitchie může jet taky! Musí sice pomáhat v kuchyni, zato se smí stejně jako bohaté děti účastnit vytoužených kurzů. Rocková hvězda Shane Gray (Joe Jonas) ze skupiny Connect 3 (Jonas Brothers) například učí hip hop.
Ovšem Mitchie nikdo moc nebere. Aby získala přátele, vymyslí si takovou malou lež.....Tvrdí, že její máma je vlivná hudební manažerka v Číně a že ona zná osobně všechny hvězdy. Plán jí vyjde. Dokonce ji do party vezme obdivovaná, ale namyšlená Tess( Meaghan Jette Martin)! Jenomže si z Mitchie udělá poskoka.
Na táboře uspořádá koncert skupina Connect 3. Dívky šílí. Všechny chtějí získat Shanea (Joe Jonas)). Sní o něm i Tess a Mitchie!
Shane Mitchie prozradí, že slyšel zpvat nějakou holku, ale neviděl ji. Zamiloval se do jejího hlasu a chce jí najít.
Mitchiina lež praske: ejjí kamarádkaCaitlyn ji načapá v kuchyni! Mitchie musí přiznat, že její máma vůbec není bohatou manažerkou v Číně - ale obyčejnou kuchařkou! Mitchie je trapně. A všichni včetně mámy a Shanea jsou její lží zklamáni! Jediný, kdo při ní pořád stojí, je právě přítelská Caitlyn.
Tess se mstí: tvrdí vedoucímu tábora, že Mitchie ukradla náramek. Je to lež! Mitchie je ale proto vyloučena ze závěrčné soutěže - nesmí zpívat na Final Jamu!
Přitom v porotě prestižního koncertu a soutěže sedí trojice kluků z Connect 3. To by byla pr Mitchi obrovká šance - jediné, po čem totiž touží, je zpívání!
Legendární závěrečné představení - všichni účastníci tábora na něj čekali celé léto. Podaří se Mitche, i přes vyloučení, dostat se při Final Jamu na jeviště? A najde Shane holku, do jejíhož hlasu se po uši zamiloval? Nebo jeo přízeň nakonec získá arogantní, protivná mrcha Tess, která si myslí, že je hvězda, a všechny ponižuje? Jedno prozradím: Dobro i tentokrát zvítězí nad zlem!


zdroj bravo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama