Chceš spřátelit blogy?! více ->Tady
Reklamy SEM

Kevin Jonas

8. listopadu 2008 v 20:50 | Adél |  Jonas Brothers
Jméno
: Paul
Příjmení: Jonas
Přezdívka:Kevin
Datum, místo narození: 05.11.1987, Teaneck, New Jersey, USA
Znamení: Štír
Barva vlasů:hnědá
Barva očí:hnědá
Hobby:Hraní na kytaru, bowling
1. když ráno vstunu vypadám... "hrozně" haha a potřebuju kafe
2. naposledy jsem se smál... hned u předchozí otázky
3. můj první polibek byl... strašný - dobře, protě jenom nebyl perfektní
4. bejvalky ...mě opravdu rozčilují
5. lidé občas říkají, že vypadám jako... moje mamka
6. moje fanoušky možná překvapí, že... miluju řízení
7. právě teď bych raději... byl na Bahamách
8. Hilary Duff ...je opravdu roztomilá
9. než jdu spát, většinou... si přestelu postel
10. když zaslechnu nějaký drb, osoba, které to řeknu je... osoba, o které to je
11. autogram

Hvězdnou kariéru odstartovali jako raketa - ale bez Kevina, nejstaršího z bratrů, by Jonas Brothers nebyli tím, čím jsou. To on určuje směr skupiny...

Divoké kudrny, cool outfit a dobrosrdečný pohled. Každý, kdo uvidí Kevina Jonase (20), si pomyslí, že je to slušňáček. Ale zdání klame. Kev je nabitý energií. "Spousta lidí se domnívá, že jsem nudný. Ale upřímně. Dokážu se pořádně odvázat," přesvědčivě říká 20letý Kev. A má pravdu ! Obzvlášť na pódiu ze sebe vydává nejstarší z Jonas Brothers všechno. Točí se jako káča, skáče, běhá, metá salta. Super ! Kevin je dokonalý showman. "I když jsem takový nebyl vždycky. Ve škole jsem býval pravý šprt. Pořád jsem se hlásil a měl jsem skoro samé dobré známky." Jeho oblíbenými předměty byly latina a dějipis. To, co u většiny kluků a holek vyvolává představu absolutní nudy, Keva hrozně bavilo.

Ale nebyl jen pilný, ale také velmi sportovně aktivní. "Hrozně mě bavil především skok o tyči. Bráchové si kvůli tomu ze mě pořád utahovali," směje se Kevin.

To k bratrům moc nejde, protože ti tři jsou dokonale sehraný tým. "Skoro nikdy se nehádáme. Jedině mě občas rozzlobí, když si Joe vezme moje ponožky. Dělá to pořád. Přitom má mnohem větší nohy, a ponožky proto roztrhá," zlobí se Kev. Teda poked je tohle jediným sportým bodem... :-)

"A taky dávám pozor, abychom se moc nevznášeli v oblacích. Ostatně jsem nejstarší a odpovědný za své sourozence. Jsem takový "taťka skupiny" - a beze mě nejde nic." A Kevin má plné ruce práce.

Kromě souladu ve skupině se stará i o oblečení: "Dbám na to, abychom všichni měli stejný styl. Mám rád obleky s kravatami," prozrazuje Kev. Hlavně kvůli holkám se 175 centimetrů vysoký kudrnáč vždycky hodí do gala. "Rád se na první elegantně oblíknu. Měla by poznat, že jsem se upravil jen kvůli ní," dodá laškovně. To je romantika ! V cool chlápkovi vězí skutečný gentleman: "Když jsem s nějakou holkou, dám jí svět k nohám, hýčkám ji a nosím jí dárky. Jsem holt romantik," šibalsky mrkne.

A milý kluk - jak potvrzují i jeho bratři. "Vlastně je skutečně dokonalý !" To je obrovská poklona - a navíc od bratra ! Kev září: "Jsem pyšný, když to o mně říkají moji bráchové. Dokazuje to, že spolu vydržíme, ať se stane cokoliv !" A v to taky doufáme. Vždyť fanoušci Jonas Brothers se těší na spoustu nových songů a chtějí si užít Keva řádícího při koncertech na pódiu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama