Chceš spřátelit blogy?! více ->Tady
Reklamy SEM

O TH

10. listopadu 2008 v 18:04 | Adél |  Tokio Hotel
Čtyři mladíci z TH vtrhli na světovou hudební scénu svým videoklipem k debutovému singlu "Durch den Monsun"(Skrz monzun). V Německu se poprvé objevil v červenci 2005. Velice záhy začala skupina získávat řady fanoušků, hlavně tedy fanynek. Singl skočil do německé hitparády na 15. místo, o pár dní později již byl první. Stejný úspěch se dostavil také v Rakousku a v dalších zemích střední Evropy.
Tokio Hotel je poprocková hudební skupina pocházející z německého města Magdeburg. V posledních letech si získala obrovskou popularitu hlavně mezi -náctiletými dívkami, kteé patří k prakticky jediným jejich posluchačům.
Skupinu tvoří dvojčata Tom Kaulitz a Bill Kaulitz, dále gustav Schäfer a Georg Listing. Půbodně vysupovali jako "Devilish". Po objevení skupiny a seznámení s hudebním producentem Peterem Hoffmannem došlo k podpisu smlouvy se SONY BMG a od těch dob vystupují pod názvem Tokio Hotel.
zdrojwww.tokio-hotel.cz


Hlavní osobností TH je zpěvák a zakladatel skupiny Bill Kaulitz, který se svým image stylyzuje do originální až bizarní podoby bytosti, u které se nemůžeme být na první pohled jisti pohlavní a sexuální orientací. Mnozí kritikové zazlívají Billovi až přehnanou snahu napodobovat zpěváka skupiny Placebo Briana Molka. Jisté je, že Bill je nepřehlédnutelný kdekoliv se objeví. Sám Bill k tomu dodává, že je zkátka umělec, který svou hudbou a image vyjadřuje své pocity.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama