Chceš spřátelit blogy?! více ->Tady
Reklamy SEM

5....Tři roky bez soukromí...Rozpad kapely? To nezvládneme!

29. listopadu 2008 v 15:14 | Adél |  Tokio Hotel
Není všechno zlato, co se třpytí. I klukům z TH vadí někteé stránky jejich hvězdného života. Ale konec kapely si představit nedokážou!
Už tři roky jsou středem neustálé pozornosti. Ať na dovolené na Maledivách, při procházce Paříží nebo před hotelem kdekoliv na světě. Všude, kde se objeví Bill(19), Tom(19), Gustav(20) a Georg(21). Jsou nablízku i paparazzi a na kluky se snese smršť blesků z fotoaparátů. Ne vždy k radosti téhle čtyřky...

Co nenávidíte na svém životě hvězd?
BILL: Kladné stránky samozřejmě převažují. Ale štve mě, že nemáme vůbec žádné soukromí. A nejhorší ze všeho jsou paparazzi!
Co vám na nich vadí?
BILL: Prostě to někdy přehánějí. Když jsem doma, chceme si občas vyjít na ulici přitom třeba vypadat blbě. Ale j to těžké, protože tihle lidé pořád postávají před našimi dveřmi.
TOM: Je pro nás důležité ochránit život našich rodin a přátel. Ti nemají snaší profesí nic společného. Když jsme s nimi, jsou paparazzi hodně na obtíž.
přitom doma v Německu máte docela štěstí - tam jsou paparazzi ještě docela neškodní..
TOM: To je pravda. V jiných zemích jsou mnohem tvrdší. Nejdrsnější jsou ve Francii a v Americe.
Co vám ještě vadí?


BILL: Občas mám všeho plný zuby. Potom ležím na posteli a říkám si: ,,Už nemůžu dál!" Nechce se mi ani vstát, nedokážu se smát při focení do kamery nebo bavit lidi. Tehdy cítím, že potřebuju něčí podporu. Prtože mi absolutně chybí sebevědomí a prostě si jen chci dát pauzu.
GEORG: Když jsmedlouho na cestách, stýská se mi po rodině. A potom mívám dost špatnou náladu.
BILL: Hodně čsto bývám nemocný. A když jsem daleko od domova, je to hrozné. To mi Německo dost chybí. Přestože mě cestování se skupinou hodně baví, tak jsem smutný, když jsem sám v hotelovém pokji. Často toužím po svojí vlastní posteli. Tom by to sice nikdy nepiznal, ale vsadil bych se, že je také občas smutný. Zvláště když odjedou jeho náhodné hotelové známosti.
TOM: Mně se taky dost často stýská po německém toaletním papíru.(smích) Ale vážně, když jsme na druhém konci světa těším se nato, až se zase vrátíme domů..
Musíte také žít se spoustu skandálů a fám. Jak se s tím vyrovnáváte?
BILL: Většinou nám bylo již předem jasné, co se stane. Dříve, když jsme večer chodívali do klubu, věděli jsme přesně, co se druhý den objeví v novinách: ,,Mladiství pijí alkohol. jak tedy mohou být vzorem?!"
TOM: Nebo třeba: ,,Tom sedí sám u stolu - rozpadá se skupina? to je taky hodně oblíbené.
GUSTAV: Nebo ,,Bill se smutně dívá - má deprese?"
TOM: Všechno, co o nás píší lidé, kteří nás osobně nikdy nepoznali, je mi vlastně lhostejné. Ale když jde o naše rodiny, tak to není v pořádku.
Například příběh o vašem strýčkovi, který kolem sebe střílel....
BILL: Nejlegračnější na tom je, že to vlastně nebyl náš strýček. Vůbec jsme toho pána neznali.
TOM: Skoro každý říká, že je s námi nějak spřízněný.
BILL: Přesně jako ve škole. Najednou s námi každá holka chodila a každý spolužák byl naším nejlepším kamarádem. A navíc já každému člověku dlužím dvacet eur. (smích)
Kluci, co byste dělali kdyby kapela prostě a jednoduše skončila?
BILL: TH je náš život. A kdyby skupinaskončila, tak by zemřel kousek z nás. Zatím si neumíme nic jinýho představit.
TOM: Nežijeme ale v bublině a víme, že jednou se na vrchol žebříčků dostanou i jiní lidé. Teď to ale jěšt nebude. Pracujeme totiž na našem třetím albu. Bude to něco úplně nového - prostě přkvapení pro fanoušky...


zdroj Bravo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama