Chceš spřátelit blogy?! více ->Tady
Reklamy SEM

US5 ,,Chris nám zlomil srdce"!

9. listopadu 2008 v 19:17 | Adél |  Us5
Chris(20)je pryč, z ničeho nic! A jeho odůvodnění: ,,Jsem fyzicky a psychicky na dně. US5 mi zničili život!" Syndrom vyhoření! Hrůza! Spousta fanoušků si je jistých, že to Jay(26), Izzy(24), Vince(16) a Richie(19) přece museli zpozorovat. Proč svému kolegovi a jamarádovi nepomohli? Ale i je zasáhlo Chrisovo rozhodnutí jako blesk z čistého nebe! V exkluzivním rozhovoru prozdradili co se stalo....
zdroj Bravo

Jak vám Chris sdělil, že odchází?
JAY: Vůbec nijak. Alespoň ne osobně. O víkendu jsme měli vystoupení v Düsseldorfu, potom odjel domů do Kolína. A už v pondělí večer přišel našemu managementu fax od jeho právníka. Obsah: Chris vypovídá svou uměleckou smlouvu a vydává tiskové prohlášení. Tak to bylo. Jeho mobil je od té doby vypnutý.
RICHIE: Ani neřekl na shledanou. Je to šok!
JAY: Já jsem od něj dostal dopis. Ale nemůžu ho číst. Možná teprve tak za měsíc. Jsem dost rozčarovaný.
Je to šokující konec! Jak to snášíte?
RICHIE: Já jsem smutný. Je to, jako by mi umřel brácha a já jsem se s ním ani nestačil rozloučit.
VINCE: Já k Chrisovu rozhodnutí nemám slov.
IZZY: Nechal nás i fanoušky na holičkách. To se nedělá.
Připadal vám nějaký jiný, když jste ho viděli naposledy?
RICHIE: Byl jako vždycky. Po show na rozloučenou řekl: ,,Uvidíme se v pondělí." Přátelsky mi poklepal na rameno a tak nějak zvláštně se na mě podíval. Tehdy jsem tomu nerozuměl. Až teď..
IZZY: Byl trochu zamlklý. Ale myslel jsem si, že je to kvůli tomu, že se těší, jak si po letních festivalech dáme pauzu.
Chris prý ten den v šatně prodělal kolaps.
JAY: Nezhroutil se. Myslím, že si to vymyslel, aby dokázal, jak je na tom zle.
Vedlo se mu v posledních měsících špatně?
RICHIE: Nepůsobil moc šťastně. Ale to bylo podle mého kvůli tomu, že měl rodinné problémy.
JAY: V posledních měsících se choval zvláštně. Ale svěřil se mi, že si je vědom svých povinností, protože jsme podepsali smlouvy v Anglii a pak chceme i do Asie a do USA.
Zmínil se, že přemýšlí o odchodu?
JAY: Ne, jen řekl, že v loňském roce dost změnil názory. Dřív se chtěl za každou cenu stát pophvětdou, teď už si ale nebyl jistý.
VINCE: Já jsem ho občas zaslechl, jak říkal, že se chce vrátit do školy.
RICHIE: Každý z nás má občas špatnou chvilku. A tehdy pochybuje, zda je skupina ještě to pravé. Věděl jsem, že je ve stresu a má deprese, ale bylo velmi těžké si o tom s ním povídat. Chris je mimořádně samotářský člověk.
Skutečně trpí syndromem vyhoření?
JAY: Podle mě ne. Prostě už neměl chuť dál pokračovat ve svém džobu.
Vědeli jste, že chodil k psychiatrovi?
JAY: Řek mi to pár dní před odchodem. Ale i já už jsem byl u psychiatra. Richie také. To je normální, když si díky své práci připadáš jak na emoční horské dráze. To ale neznemená, že člověk není schopen dál pokračovat.
RICHIE: Dalo mi zabrat, že ke mně nepřišel. Kéž by něco řekl. Snažil bych se mu pomoct. Ale je pryč. Zlomilo mi to srdce. Nám všem.
Co mu v poslední době připadalo nejtěžší?
JAY: Nenáviděl všechno, co souviselo s naší prací: natáčení ve studiu, setkávání, kamery, televizní vystoupení, interview. Říkal, že už nedokáže snést tu ,,povrchnost šoubyznysu".
RICHIE: Myslím, že ho rodiče v jeho práci nepodporovali. Vždycky jsem měl pocit, že otec zaním nestojí. To je pro tak mladého kluka zlé.
Říká, že mu US 5 zničili život...
RICHIE: To se nás moc dotklo. Protože teď si připadám, jako bych mu něco provedl.
JAY: Nedokážu pochopit, že to řekl. Chris a já jsme byli jako bratři! A podle toho faxu od advokáta jsem pochopil, že Chris se radil s právníkem už několik týdnů. Nebyla to žádná zkratková reace. Bylo to plánované! Vždycky jsem mu říkal, že má za mnou přijít, když bude mít problémy. Jednal za mámi zády. Myslím, že dosáhl velkého úspěchu za příliš krátkou dobu. Udělal si špatnou představu o ,,skutečném" životě, který si tak přeje.
IZZY: Všichni jsme do té skupiny chtěli. Nikdo ho nenutil. Jeho výrok je přehnaný a je smutné, když něco takového říká. Náš život není špatný! Teprve US 5 mu otevřeli možnosti! Vydělal pěkné peníze. US 5 byli jeho první džob...Jednoho dne tvrdě narazí, protože pozná, jak vysilující může být, když si někdo mus dělatstarosti, jak zaplatit účty nebo najít jinou práci:
VINCE: Já to nedokážu pochopit. Já jako nováček ve skuině cítím pravý opak. Nevím, jak člověk dospěje k tomu, co on řekl.
Co bez něj budete nejvíc postrádat?
IZZY: Stýská se nám po starém Chrisovi. Který se nikdy nechoval soecky a byl týmový hráč. Teď podvedl fanoušky. Na poslední show mu všichni zpívali ,,Happy Birthday", protože měl 20. narozeniny. A dali mu dárky, ale on to nepřijal. Je to tak bezohledné.
Kdybyste mu mohli něco říct, co by to bylo?
RICHIE: Chrisi, kéž bys mi byl býval řekl, jak ti je. Kéž bych ti byl býval mohl pomoci. Kéž bych pro tebe mohl být člověkem, který bude při tobě stát. A je mi to moc líto - ať už se zkazilo cokoli.
JAY: Já bych byl ten poslední, který by ho k něčemu nutil. A byl bych první, který by ho vzal za ruku, aby ho učinil šťastným. Připadám si, jako by měnechal na holičkách. A myslím, že podvedl fanoušky. Měl se s nimi se všemi rozloučit. To jim dluží. To, co Chris udělal, je nejhorší zrada.
VINCE: Jsem moc rád, že jsem ho poznal, a jsem vděčný za všechno, co pro mě udělal.
IZZY: Chrisi, doufám, že budeš šťastný, jednoho dne dospěješ a potom pochopíš, jak jsi se rozloučil: bylo to prostě nefér!
Jak teď bude skupina pokračovat
JAY: Pro nás je jasné, že teď, zvlášť kvůli novým zahraničním smlouvám, neskončíme. Baví nás to, co děláme. Pokračujeme, buď ve čtyřech nebo za pár týdnů s novým členem. Teď máme možnost najít někoho, kdo do toho půjde s celým srdcem. Někoho, kdo bude ohleduplný k fanouškům.
IZZY: Já považuju tuhle ránu osudu za možnost, jak se dál vyvíjet. Těším se na budoucnost US 5. Nemám chuť tu jen tak sedět a brečet. Posbírejte střepy a jedeme dál!
RICHIE: Teď budeme o to víc držet při sobě a doufám, že fanoušci budou stát při nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 svoboda svoboda | Web | 9. listopadu 2008 v 19:18 | Reagovat

ahoj, chceš mít super mega návštevnost? jestli ano tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88747!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama